Kontakt oss

Trygve J. Sjøen AS
Stongvegen 115, 4270 Åkrehamn

Telefon: 52 84 50 50
E-Post: post@trygve-sjoen.no

Åpningstider kontor
Mandag til fredag 07.30 – 16.00

Trelastavdeling
Telefon: 52 84 50 65
e-post: lager@trygve-sjoen.no

Åpningstider trelast:
Mandag til fredag: 07.30 – 15.30
Torsdag: 07.30 – 18.00

Send oss gjerne en henvendelse via vårt kontakt skjema. Vi vil besvare deg så fort som mulig innenfor våre åpningstider.

Administrasjon

Jan Petter Sjøen
Daglig leder

982 48 000
petter@trygve-sjoen.no

Wenche Hellesund
Kontorleder

918 69 913
wenche@trygve-sjoen.no

Roy Arve Olsen
Arkitekt

982 48 014
roy@trygve-sjoen.no

Kenneth Sjøen
Ingeniør

982 48 048
kenneth@trygve-sjoen.no

Johan Ferkingstad
Kunderådgiver

922 68 738
johan@trygve-sjoen.no

Tor Olav Olsen
Byggeleder

982 48 009
tor.olav@trygve-sjoen.no

Jakob Reidar Vik
Byggeleder

982 48 022
jrv@trygve-sjoen.no

Vegard Sjøen
Byggmester og kunderådgiver

982 48 012
vegard@trygve-sjoen.no

Meny