Om oss - Trygve J. Sjøen

Trygve J. Sjøen AS ble etablert i 1971 og sysselsetter i dag ca. 25 personer fordelt på snekkere, lager og administrasjon. Vi er medlem av BYGGMANN, en av Norges største boligkjeder og har over 100 forhandlere over hele landet, og står klare til å hjelpe deg med å virkeliggjøre din bolig- eller hyttedrøm.

Trivelige fagfolk vil lede deg gjennom hele byggefasen fra A til Å, og sørge for at dette blir en positiv opplevelse med et resultat vi vet du blir fornøyd med. Fornøyde kunder er den største inspirasjonen vi i Trygve J. Sjøen AS kan få.

Administrasjon

Jan Petter Sjøen
Daglig leder

982 48 000
petter@trygve-sjoen.no

Wenche Hellesund
Kontorleder

918 69 913
wenche@trygve-sjoen.no

Roy Arve Olsen
Arkitekt

982 48 014
roy@trygve-sjoen.no

Kenneth Sjøen
Ingeniør

982 48 048
kenneth@trygve-sjoen.no

Johan Ferkingstad
Kunderådgiver

922 68 738
johan@trygve-sjoen.no

Tor Olav Olsen
Byggeleder

982 48 009
tor.olav@trygve-sjoen.no

Jakob Reidar Vik
Byggeleder

982 48 022
jrv@trygve-sjoen.no

Vegard Sjøen
Byggmester og kunderådgiver
982 48 012
vegard@trygve-sjoen.no

Tømrere

Jonny Ekrem
Byggmester
982 48 016

Tor Marton Nilsen
Tømrer
982 48 002

Tom Torkelsen
Tømrer
982 48 011

Tommy Tønnesen
Tømrer
982 48 007

Bjørn Arild Eike
Tømrer
982 48 013

Raimondas Kurmis
Tømrer
982 48 010

Svein Arild Aarskog
Tømrer
982 48 017

Meny